Fórum > Társalgó

tulip - tiszteletbeli tag 2008. április 27. 00:56

Gondolom! Csak épp eza beállítás, ez a tekintet nekem zavaró.Mókás állatfigura jobban tetszene.De mi az hogy ezután nem hozhatnak a felhasználók létre fórumokat? Miattam?Mi rosszat tettem?Nem a pasit akartam bántani,hanem a fotó,az az elkapott pillanat nem tetszik.

Előző: IPM - 2008. április 24. 10:15
IPM - admin 2008. április 24. 10:15

Egyébként megbízható források szerint a "sunyipasi" nem sunyi - és nem is gonosz.:-)

Előző: IPM - 2008. április 24. 10:11
IPM - admin 2008. április 24. 10:11

Sziasztok!

Átmásolom ide "sunyipasi" topikban született hozzászólásokat - a jövőben a felhasználók nem hozhatnak majd létre fórumtémákat.

- - - - - - -

A.Grabowski - új tag | Válasz | 2008. április 24. 09:19

lol.:) sztem ez egyfajta sztereotípia. Vagy nem?:) Szalll gondolom egy nagymellű szőke nő is lehetne ott. Nem mintha velük bármi baj lenne...:)

tulip - új tag | Válasz | 2008. április 24. 00:23

Nekem nagyon nem tetszik ez az izmus,sunyi és gonosz szemű pasi a balsarokban.Valami szolídabb arcú fazont nem tehetnéteki? vagy egy kedves mókust, baglyot, mittudomén, csak ne ez a sunyi vizslatna.A másik, a rosszul válaszoltál kiírás helyett valami más,pl. most nem találtad el, vagy próbáld a következőt, vagy nem a jó válasz,de ez a rosszul válaszoltál olyan,mint amikor a kisiskolásokat megróják.
most ennyi:-))

- - - - - - - - - - - -

Ha esetleg felmerülnek majd igények "speciális" topikokra, akkor azt itt jelezzétek felénk, de alapvetően a társalgó van arra, hogy nem szorosan a játékhoz tartozó dolgokról beszélgessetek velünk vagy egymással.

IPM - admin 2008. április 10. 10:03

Kedves schabel jozsefné!

Az új játékszabály értelmében mindenki szabadon választhatja ki, hogy mely témakör kérdéseire válaszol, vagy hogy egy napon belül mikor oldja meg a rendelkezésére álló 30 kérdést (melyeket a választott témán belül a program véletlenszerűen tesz fel). Ennek értelmében nincsen állandó kérdéssor, amelyet bárki rendelkezésére bocsáthatnánk, hiszen minden napi "teszt" egyedi. Akik hosszabb ideig játszanak az Elmebajnokságon, azok minden bizonnyal találkozni fognak az összes kérdéssel.
Az egy napra kapható kérdések számát nem áll módunkban megemelni egyetlen játékos számára sem.

Előző: schabel jozsefné - 2008. április 10. 07:05
schabel jozsefné - új tag 2008. április 10. 07:05

Nagyon szeretném kitölteni az ujjonnan indult Elme Bajnokság kezdettől megjelent kérdéseit is kitölteni, mivel én csak ápr. 5-én léptem be. Ha lehet kérem segitsenek
schabel jozsefné

IPM - admin 2008. április 02. 09:31

Csevegjetek bármiről, amiről csak szeretnétek.

« »

MediaCity MediaCity MediaCity Magyarország Kft,

CHIP Online / Figyelő / Családi Lap / Digitális Fotó / Műszaki Magazin / Motorrevü / IPM